понеділок, 12 лютого 2018 р.

V Зимова природнича школа «Геліантус – дружнє коло»


Нещодавно, учитель хімії та біології Золотковицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мостиського району, методист РМК Андрій Кулай брав участь у роботі V Зимової природничої школи «Геліантус – дружнє коло», організованої  Творчим  об’єднанням  «Соняшник» за підтримки Міністерства освіти і науки України, учасниками якої були методисти природничих дисциплін обласних інститутів (академій) ППО, районних (міських) управлінь освіти та методичних кабінетів (центрів) та педагогічні працівники закладів освіти.
Під час Зимової школи проведено наради  за участю представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти з питань  особливостей освітнього процесу з природничих дисциплін у старшій (профільній) школі та організації і проведенні ДПА у 2017/2018 навчальному році.
Учасники природничої школи поновили свої знання з питань ефективності  застосування методів і прийомів розвитку критичного мислення на уроках предметів природничого циклу та в позаурочній діяльності, зокрема при проведенні Міжнародної природознавчої гри «Геліантус».
 Особливу увагу  викликали проведені численні тренінги: «Вежа» (Л. Козак, Івано-Франківська область); «Зустріч із завданнями» (Р. Шаламов, м. Харків); тренінг з комунікативних методик (К. Глазунова, м. Львів).
На високому науково-методичному рівні проведено майстер-клас з рамки підприємницької компетентності (О. Овчарук, О. Дубовик; м. Київ);  круглий стіл «Огляд компетентнісно зорієнтованої навчальної літератури ТО  «Соняшник» (Р. Шаламов, м. Харків);  семінар з організації та підсумків гри «Геліантус-2017» (Ю. Морщавка).
За ефективну організацію та проведення в освітніх закладах Міжнародної природознавчої гри «Геліантус-2017» МОН України та ТО «Соняшник» відзначило подяками координатора гри у Мостиському районі та Шегинівській ОТГ Андрія Кулая.
Обмін досвідом роботи педагогів-природничників, представників різних областей України, з організації та проведення роботи з обдарованими учнями, розвитку інтелектуального потенціалу школярів засвідчив, що Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - це один із дієвих засобів реалізації Концепції Нової української школи.
Під час круглого столу Андрій Кулай виступив з презентацією «Організація гри «Геліантус»: досягнення, перспективи та проблеми»







Немає коментарів:

Дописати коментар